Game of Coinball

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza Göre Değişir
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Mustafa Kilci
Game of Coinball 3 Bozuk Para İle Oynayabileceğiniz Bir Mobil Futbol Oyunudur

Nostalji oyun geri dönüyor sahada bu sefer futbolcular yok 3 tane bozuk para ve parmaklar var. Okul sıralarında oynadığımız oyun bu sefer mobil cihazlarımızda. Eğlenceli vakit geçirmek istiyorsan bu oyun tam sana göre. Türk oyun geliştiricileri özel Türkçe spikerleri olarak diğer futbol oyunlarından farklı bir şekilde harika bir oyun oluşturdu.

 

Game of Coinball online olarak, isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz dünyadaki diğer futbol sever rakiplerinizle maçlar yapabilirsiniz. Dünya üzerindeki diğer rakip kullanıcılarla maçlar yapıp puan toplayarak Ustalar Ligi?nde yükselerek şampiyon olabilirsin. Profesyonel olarak seslendirme olan oyunca  Türkçe, İngilizce ve İspanyolca spiker alternatifleri ile oyunun içerisinde sizde kendinizi kaptırıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kullanıcıları için tasarlanmış kullanışlı ara yüzü ile oyunu çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Ve oyunda 4 aşamadan oluşan sistem ile hiç sıkılmadan telefonunuzu elinizden düşüremeyeceksiniz.

Game of Coinball özelleştirilmiş grafikleri ile görsel olarak  diğer futbol oyunları ile arasında fark yaratmaya devam ediyor. Oyunu yapan ve geliştiren Türk ekip oyundaki grafikler ve ses efektleri için bir hayli emek vermiş. Üç bozuk para ile gol atmaya çalışacağınız bu nostaljik oyun seviye sistemi ve güç geliştirme seçenekleri ile birlikte eğlenceli bir hal alıyor. Oyunda yapılan maçlar sonucunda hem facebook arkadaşlarınızla hem de dünya sıralamasında skor listesinde yerinizi alıyorsunuz. Süper Güç seçenekleri ile oyun içerisinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Çevrimdışı modunda da oyunu oynayarak internet bağlantısı olmadan futbol maceranıza devam edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda 64 farklı kulüp ve ulusal takımdan birini seçebilir seçtiğiniz bu takımla 13 farklı stadyumda efsane maçlar oynayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Game of Coinball indir